Kursy dla młodzieży i dorosłych

 

Zajęcia indywidualne i grupowe

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać kurs języka ogólnego biznesowego lub przygotowujący do egzaminu. U nas możesz uczyć się indywidualnie lub w małych, komfortowych grupach gdzie lektor poświęci Ci dużo czasu, a Ty zrobisz szybkie postępy!

Bazując na naszym wieloletniem doświadczeniu w nauczaniu i borąc pod uwagę to, że na pewno zależy Ci na dynamicznej atmosferze zajęć, wymianie opinii, kontakcie z innymi, własnym rozwoju i przełamaniu bariery językowej, polecamy Ci szczególnie kursy grupowe.

Zakres tematyczny dostosowany do potrzeb i poziomu Twojego zaawansowania

Dopasujemy tempo nauki, program i materiały do Twoich potrzeb i dotychczasowych umejętności. W przyjaznej atmosferze i bez zbędnego stresu zdobędziesz nową wiedzę, którą wykorzystasz na co dzień. Właśnie teraz na wyciągnięcie ręki masz motywujące zajęcia, na których szczególnie pogłębimy Twoje umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Tak jak dla Ciebie, również dla nas, najważniejsza jest komunikacja w języku obcym, a nie bierna znajomość reguł gramatycznych, czy wypełnianie dziesiątek ćwiczeń. Przekonamy Cię, że będziesz płynnie używać języka obcego na wakacjach, podczas spotkań ze znajomymi lub w biznesie, rozumieć obcojęzyczne filmy, czy czytać publikacje. Kładziemy nacisk na przełamanie bariery językowej. 

Doświadczona kadra lektorów

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem z nauczaniu dlatego, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby kurs, w którym bierzesz udział był najwyższej jakości. 

Różne języki

Zapraszamy na kursy w zakresie: niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego. W nowym semestrze szczególnie gorąco polecamy zajęcia grupowe z języka angielskiego. Stworzyliśmy bogaty wahlarz poziomów i profili grup tego języka  (angielski ogólny, biznesowy, przygotowujący do egzaminów panstwowych  KET, PET, FCE, CAE, CPE czy nowej matury). 

 

Start kursów grupowych języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych WRZESIEŃ/ PAŹDZIERNIK 2018

 

Sprawdź harmonogram zajęć grupowych zamieszczony poniżej.

NABÓR- trwa

Zarezerwuj termin telefonicznie (32) 616 34 70, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 15.00-18.00

lub napisz do nas na adres: [email protected] bądź skorzystaj z naszego formularza kontaktowego odezwiemy się do Ciebie, bądź odwiedź nas osobiście w Jaworznie ul. Zagłoby 6 (Pańska Góra)

 

Zostaw swój adres email, a otrzymasz od nas -25% rabatu na nasze kursy, kliknij tutaj

 

Harmonogram zajęć grupowych  j. angielskiego dla młodzieży i dorosłych,

rok szkolny 2018/2019

 

(poszczególne terminy również mogą ulec zmianie według Państwa potrzeb)


dni i godziny zajęć   poziom zaawansowania grupy

 

PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00

 

 

   średnio zaawansowana B1

 

 

WTOREK  18.30-20.00

 

    od podstaw A0 ( dla osób, które nigdy nie miały styczności z językiem angielskim

 

WTOREK: 18.00-19.30

 

    od podstaw A0 ( Nowatorska Metoda MAP LEARNING )

 

WTOREK:19.30-21.00

 

    średnio zaawansowana B1/B2

 

 

 

    
     

 

Nie sztuką jest uczyć języka, ale sztuką jest uczyć go skutecznie, by czas i Twoje fundusze nie zostały bezpowrotnie zmarnowane. Dobra atmosfera w trakcie nauki, pyszna kawa i szybkie efekty bez zbędnego wysiłku to wartości bezcenne. Zapewnimy Ci to wszystko, zapraszamy do nas.

 

Jeżeli interesują Cię informacje na temat egzaminów państwowych z języka angielskiego, czytaj tutaj