Wybierz i zamów


Zestaw Proti mini- polecany dla dzieci 3,4 letnich
Komplet składa się z kart pracy -22 strony w formacie A4 wraz z naklejkami i kartą samooceny oraz płyty DVD, zawierającej słownictwo z zakresu kursu PROTI-mini. Książeczka jest kolorowa dzięki czemu twój mały uczeń bardzo ją polubi, spodoba mu się od razu! Gwarantujemy! Bohaterami ulubionej bajki dla dzieci są :kangurek PROTI, kolorowa kredka o imieniu Peggy oraz dzieci Kasia i Marek- to wszystko naprawdę działa, a co więcej przynosi niesamowite efekty! Wiemy- bo sprawdzamy to ciągłe.
Uwaga!  Tylko do końca września 2020r. do zakupionego zestawu dodajemy kubek firmowy GRATIS !!!!!
Ilość:

Zestaw Proti 1- polecany dla dzieci 5 letnich
 
Komplet składa się z kart pracy 44 kolorowe strony w formacie A4 wraz z naklejkami oraz kartą samooceny i płyty CD- stanowiącej słownik językowy dla dziecka, zawierającej cały materiał językowy przewidziany na poziomie kursu PROTI 1. Piosenki, wierszyki, które są na płycie to niesamowita zabawa, nawet dorosłemu wpadają w ucho!
Uwaga!  Tylko do końca września 2020r. do zakupionego zestawu dodajemy kubek firmowy GRATIS !!!!!
Ilość:

Zestaw Proti 2- polecamy jako kontynuację Proti 1
Zestaw PROTI 2 , przeznaczony głównie dla dzieci 6,7-letnich i starszych. Stanowi kontynuację kursu PROTI i jest doskonałą pomocą podczas zajęć już w szkole podstawowej. Komplet składa się z kart pracy 52 kolorowe strony w formacie A4 wraz z naklejkami oraz kartą samooceny i płyty CD- stanowiącej słownik językowy dla dziecka, zawierającej cały materiał językowy przewidziany na poziomie kursu PROTI 2. Jak widać- wszystkie 3 książki karty pracy są bardzo kolorowe, przyjazne dla oka dziecka.
Uwaga! Tylko do końca września 2020r. do zakupionego zestawu dodajemy kubek firmowy GRATIS !!!!!
Ilość:


Poradnik dla rodzica
poradnik dla rodzica metoda PROTI
Wiele cennych porad i wskazówek dla rodziców pokazujących w jaki sposób i za pomocą jakich ćwiczeń można wydobyć tkwiący w dziecku potencjał jego umiejętności. Rodzice znajdą m.in.odpowiedź na pytanie dlaczego naukę języka obcego należy rozpocząć w jak najmłodszym wieku? Format pdf.
Ilość: