Sukcesy i osiągnięcia

Sukcesy i osiagnięcia

 

rok założenia: 1999 

 

Zacznijmy od początku (pomoże to zrozumieć wszystko...)

Proteuss- firma stworzona od postaw przez pasjonatów pedagogiki dziecięcej, niezmiernie konsekwentnych w dążeniu do wyznaczonego celu.

 

Proteuss powstał w 1999 roku.

 

Od samego początku organizował kursy języka angielskiego dla dzieci w polskich przedszkolach oraz stacjonarnie w naszej siedzibie w Jaworznie. Chociaż zawsze skupialiśmy swoje działania na naszej pasji tj. uczeniu najmłodszych dzieci, to młodzież i dorośli to również nasi liczni, wspaniali klienci. Wszystkie produkty, o których poniżej, w tym również platforma Proti (początkowo nazwana przez nas jako e-learning) są naszym pomysłem- dopracowanym, sprawdzonym praktycznie i wdrożonym we współpracy z fachowcami w danej dziedzinie (nagrania, grafik, informatyk, rysownik, metodycy, angliści itd...).

Marka PROTI została stworzona z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach. To nasz wielki sukces, że rok rocznie przybywają do nas nowi odbiorcy naszych produktów.

W już ponad 20-letniej, pracy  edukacyjnej firmy Proteuss i ciągłym poszukiwaniu nowych pomysłów, żeby jak najlepiej wykorzystać niesamowitą chłonność ludzkiego umysłu, język angielski zajmował specjalną rolę. Na bazie praktycznego doświadczenia powstała autorska metoda nauki języka angielskiego dzieci w wieku 2,5-8 lat, metoda PROTI,a do niej program nauczania, zatwierdzony przez Men i masa dodatkowych materiałów do wykorzystania podczas zajęć j. angielskiego z dziećmi. Kursy Proti uzyskały Akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty.

 

Zajmujemy się też szkoleniami dla dorosłych, rodziców, nauczycieli oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu technik pamięciowych i szybkiego czytania. Kochamy wszystko to, co wiąże się rozwojem, a przede wszystkim rozwojem małego dziecka- ciągle poszukujemy nowych pomysłów.

 

Proteuss przechodził kilka zmian organizacyjnych teraz to Proteuss Comapny sp. z o.o.

 

Aktualnie to firma rodzinna. Prowadzi ja młode pokolenie z nowymi pomysłami. To filary drużyny Proteuss Company. Dużo świeżej energii, zmian i nowoczesnego spojrzenia. W końcu mamy XXI wiek (chociaż zaczynaliśmy w XX- taki wspaniały przeskok był łaśnie naszym udziałem).

 

Minęły lata… wykształciliśmy pokolenie, a teraz oni przyprowadzą do nas swoje dzieci, potem wnuki. 

 

Czas upływa, a Proteuss był i będzie żeby dbać o Waszą edukację. Jesteśmy firmą z tradycjami i dużym doświadczeniem, a jednocześnie nowoczesną z wciąż rozsnącym potencjałem. Ciągle doskonalimy się, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie jakim nas darzycie.  

Proteuss w liczbach:

Od 1999 roku do teraz wykształciliśmy ponad 71 000 kursantów! Największą część tej liczby stanowią dzieci w wieku przedszkolnym. 

Co inni piszą o naszych sukcesach:


Chociaż wcześniej nas może nie znałeś…. Już wiesz, że warto nam zaufać i powierzyć w nasze ręce edukację Twoją i Twojej rodziny. Zapraszamy do nas.


Proteuss to profesjonalna:

Szkoła Języków Obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

Szkoła Technik Szybkiego Czytania i Uczenia się

Centrum Doskonalenia Nauczycieli,

Centrum Kształcenia Kursowego i Ustawicznego 

Biuro Tłumaczeń

 
 
 

ZNAJDŹ NAS

Proteuss Company sp. z o.o, 43-600 Jaworzno, ul. Zagłoby 6, NIP: 632-201-12-31, KRS: 0000526105. Biuro Proteuss czynne jest: pon - czwartek: 15.00-18.00, piątek: 15.30-18.00

 https://www.facebook.com/proteuss.company